2020 Schedule

All times ET

2020 Schedule

No content available.

2020 SP YC Standings

SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 1GPWDLGDP
Londrina S203201+36
Ponte Preta S203111+34
São José PA U20311104
Osvaldo Cruz S203102-63
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 2GPWDLGDP
Santos S203300+119
Timon S203201+26
Marilia S203102-13
Olímpico U203003-120
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 3GPWDLGDP
Botafogo SP S203210+57
Atlético GO S203120+45
Assisense U203102-23
Dimensão Saúde U203012-71
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 4GPWDLGDP
Novorizontino S203210+77
Botafogo S203210+47
Noroeste U203102-23
Visão Celeste U203003-90
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 5GPWDLGDP
Vitória S203210+47
SD Serra U203111-14
XV de Jaú S203102-23
Guarani S203021-12
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 6GPWDLGDP
RB Brasil S203201+46
Paraná S203111+14
Velo Clube S20311104
Nacional AM U203102-53
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 7GPWDLGDP
Internacional S203210+67
Capivariano S203210+37
Linense S203102-13
Confiança EC U203003-80
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 8GPWDLGDP
Desportivo Brasil S203201+36
Volta Redonda S203201+16
América MG S203102+13
Galvez U203102-53
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 9GPWDLGDP
Votuporanguense U203300+99
Tanabi SP U203201-26
Fortaleza S203102-23
Brasil de Pelotas S203003-50
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 10GPWDLGDP
Joinville S203300+49
Mirassol S203201+56
Nova Iguaçu S203102+13
Linhares U203003-100
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 11GPWDLGDP
Corinthians S203210+47
Francana S20311104
Fluminense EC U203111-14
Retrô U203012-31
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 12GPWDLGDP
Juventude S203300+39
Cuiabá U203201+26
Desportiva Perilima U203012-21
Comercial S203012-31
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 13GPWDLGDP
Tupi U203210+37
Bahia S20311104
XV De Novembro S203102-13
Primavera SP S203102-23
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 14GPWDLGDP
Atlético PR S203300+89
Gama U203111+14
Paulista S203021-42
Rio Claro SP U203012-51
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 15GPWDLGDP
Fluminense S203300+89
Ituano S203201+26
Vilhenense U203012-31
Socorro U203012-71
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 16GPWDLGDP
Taboão da Serra S203210+67
CRB S203210+37
Vila Nova S203102-43
Inter Limeira U203003-50
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 17GPWDLGDP
Ferroviária S203300+89
Palmeiras S203201+36
União Rondonópolis U203102-43
Petrolina U203003-70
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 18GPWDLGDP
Sertãozinho U203120+15
Goiás S203111+14
Penapolense S203111-14
Confiança S203102-13
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 19GPWDLGDP
Vasco S203210+77
Itapirense S203201+16
Jacuipense U203111+44
Carajás U203003-120
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 20GPWDLGDP
Criciúma S203210+27
Náutico S203210+27
Jaguariúna U203012-21
Santo André S203012-21
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 21GPWDLGDP
Grêmio S203210+67
Real DF S203201+36
Juventus S20311104
União Mogi S203003-90
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 22GPWDLGDP
Chapecoense S203210+87
União ABC U203201-16
Sao Raimundo S203111+14
União Suzano U203003-80
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 23GPWDLGDP
Atlético MG S203201+56
Ríver AC S203201+46
Taubaté S203201+46
Ricanato U203003-130
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 24GPWDLGDP
São Bernardo S203210+57
ABC S203111+24
Resende U20310203
Manthiqueira S203102-73
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 25GPWDLGDP
Água Santa S203210+57
Trem DC U203120+35
Vitória da Conquista U203111+14
Flamengo S203003-90
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 26GPWDLGDP
Avaí S203210+37
Atlético Cearense U203201+56
Mauá U203111-14
Cena U203003-70
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 27GPWDLGDP
Cruzeiro S203300+69
Oeste S203201+86
Sergipe S203102-83
Trindade S203003-60
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 28GPWDLGDP
Desportiva PA S203201+16
Sport S203120+15
Osasco Audax S20311104
Moto Club S203012-21
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 29GPWDLGDP
São Paulo S203120+85
Operário U203120+25
EC São Bernardo U203120+15
Palmeira FC U203003-110
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 30GPWDLGDP
Santa Cruz S203300+79
Flamengo SP S203201+76
América RJ U203102-53
Guarulhos S203003-90
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 31GPWDLGDP
Ceará S203210+27
São Caetano3201+26
Nacional SP S203111-14
Canaá U203003-30
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 32GPWDLGDP
São Bento S203210+37
Coritiba S203201+16
CSA U203021-22
Portuguesa S203012-21